Madeinmd


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareAdministratia
LINKCS>EUMADEINMD SI MDGAMING.ORG Sau mutat pe www.linkcs.eu/forum

 

  Kelly Kelly e in TOP 100 MAXIM al celor mai frumoase femei din lume! Vezi pe ce loc si cine e pe prima pozitie!

In jos 
AutorMesaj
Gudzone
Administrator
Administrator
Gudzone


Mesaje : 196
Puncte : 5148
Data de inscriere : 16/10/2011
Varsta : 29
Localizare : Chisinau
Joburi/Distractii : Counter strike/fifa/Metin2

  Kelly Kelly e in TOP 100 MAXIM al celor mai frumoase femei din lume! Vezi pe ce loc si cine e pe prima pozitie!  Empty
MesajSubiect: Kelly Kelly e in TOP 100 MAXIM al celor mai frumoase femei din lume! Vezi pe ce loc si cine e pe prima pozitie!      Kelly Kelly e in TOP 100 MAXIM al celor mai frumoase femei din lume! Vezi pe ce loc si cine e pe prima pozitie!  EmptySam Ian 21, 2012 12:13 pm

Frumoasa Kelly Kelly a reusit sa intre in topul celor mai frumoase femei din lume! Topul in varful caruia au fost femei precum Olivia Wilde, Megan Fox sau Eva Longoria este unul dintre cele mai importante din lume! Vezi cine a ocupat locul 1

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Kelly Kelly a ocupat locul 82 in top 100 MAXIM al celor mai frumoase femei din 2011!
"A fost mereu un vis al mea" le-a spus Kelly Kelly celor de la WWE.com. "Este ceva ce mereu m-a atras, mereu am avut telul sa fiu in acest top! Cand am primit vestea ca sunt in top, am considerat ca este o mare onoare si un adevarat vis devenit realitate!!"


Primul loc in top a fost ocupat de cea care o inlocuieste pe Megan Fox in al 3-lea film din Transformers, frumoasa englezoaica de 24 de ani, Rosie Huntington-Whiteley.
Sus In jos
http://www.godzonemd.tk
 
Kelly Kelly e in TOP 100 MAXIM al celor mai frumoase femei din lume! Vezi pe ce loc si cine e pe prima pozitie!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  Randy Orton le-a dat de gol! Vezi cu ce wrestleri se iubesc Maryse si Kelly Kelly!Nu o sa iti vina sa crezi!!!
» CEL MAI BUN COD DE CS DIN LUME-- CFG AIM BY SMOKE
» Randy Orton: "Ea s-a culcat cu peste 10 wrestleri!" / Kelly: "Idiotenia se ignora!"
»  VIDEO: Show marca Miz! Vezi cum se distreaza si danseaza Cha-Cha Campionul WWE!
» IMAGINI FRUMOASE PENTRU ORICE GUST №3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Madeinmd :: ...:::DIVERSE:::... :: ..::WWE::..-
Mergi direct la: